GaleriaKontaktLinki  
Special thanks to my wonderful friends.
Official websites:
Adam Tredowski
Andrew Ferez http://25kartinok.com/
Artur Łoboda http://www.fundacja.zaprasza.eu
Axel Ritter http://www.3dar.de
Bastien Grivet http://grivetart.com
EhsanD http://www.dioxstudio.com
Ferdinand D. Ladera http://ferdinandladera.com/
Flavio Bolla http://www.flaviobolla.com
Gediminas Pranckevicius http://www.gedomenas.com/
Heru Purwanda http://eru17artwork.blogspot.com/
Jake Baddeley http://www.jakebaddeley.com
Jason Godbey http://www.jg-art.com
Jeremiah Morelli http://www.morjers-art.de
John Dickenson http://www.jdinx.site.aplus.net
Kazuhiko Nakamura http://www.mechanicalmirage.com/
Keith Thompson http://www.keiththompsonart.com
Lane Brown http://www.lanebrownart.com/
Larry MacDougall http://mythwood.blogspot.com/
Olga Dugina & Andrej Dugin http://www.duginart.com
Petar Balsic http://pbalsic.cgsociety.org/gallery/
Peter Gric http://www.gric.at
Phil McDarby http://www.philmcdarby.com
ruanjia http://www.ruanjia.com
Sabin Boykinov http://sabinart.blogspot.com/
Sam http://www.samburleystudio.com
Senyphine http://www.senyphine.com
Simon Weaner http://majora28.deviantart.com/
syncmax http://syncmax.deviantart.com
Takaya http://takaya.deviantart.com
Tomas Honz http://freshartist.net/
Tomasz Alen Kopera http://www.alenkopera.com
Tomasz Maroński
Tomasz Strzałkowski http://tomstrzal.cgsociety.org/gallery/
Valentina Smolenskaya http://www.artfactor.biz
Valexina http://www.valexina.com
Vittorio Pellazza http://viart.deviantart.com/gallery/
wanbao http://wanbao.deviantart.com/
Yang Zhang
ZEZ http://blog.sina.com.cn/zez0626
Wendy M. Effendy a.k.a SaberCore23 http://sabercore23.deviantart.com/
Muzycy:
Colin Jacobsen http://www.colinjacobsen.com
Idil Biret http://www.idilbiret.eu
Jill Crossland http://www.jillcrossland.com
Sergio Tiempo http://www.sergiotiempo.com
Valentina Lisitsa http://www.valentinalisitsa.com
 
 
 


Home   | Galeria   | Kontakt   | Linki 
Wszystkie zamieszczone tu prace są chronione prawem autorskim.
Alina Łoboda    Copyright © 2011